Home Motoryzacja „Szczecińska mistrzyni kierownicy”. Film podbija internet [VIDEO]
MotoryzacjaAktualności

„Szczecińska mistrzyni kierownicy”. Film podbija internet [VIDEO]

725

Internet obiegł filmik, w którym szczecinianka nieudolnie próbuje wyjechać z parkingu. Walka z wyjazdem trwała aż siedem minut. Jak skończyła się historia?

 

„Stop cham” to kanał na YouTube, który regularnie dostarcza nietypowych, zabawnych, a czasem niebezpiecznych incydentów ze świata kierowców. Często na tapetę brane są jednostki łamiące prawo. W tym przypadku jednak tytuł „mistrzyni kierownicy” przypadł pewnej Szczeciniance, która w dość zabawny sposób próbuje wyjechać z parkingu. Na pierwszy rzut oka, wyjazd wydawał się banalny. Jednak zadanie stanowczo przerosło kobietę.

Jak pisze sam autor pod filmikiem:

„Starsza” pani próbuje wyjechać z miejsca parkingowego na jednym z osiedli w Szczecinie. Jednak idzie jej to bardzo topornie. Pomoc męża jego doradcy także nic nie dała. Czy takie osoby powinny posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem?”

Internauci byli zgodni w kwestii, że filmik jest śmieszny, ale do czasu. Spotkanie „mistrzyni kierownicy” twarzą w twarz, czy raczej maską w maskę, mogłoby zakończyć się tragicznie. 

To jest tak – strach ma wielkie oczy i występuje efekt przybliżenia, a więc pani widziała w lusterkach, bardzo blisko siebie, auto stojące po drugiej stronie jezdni, co poskutkowało pomrocznością jasną z paraliżem neuronów. Efekt widoczny – pisze jeden z internautów.

Kobieta jednak zrozumiała, że pobliskie auta są przeszkodą nie do objechania. Twórca filmiku poinformował, że kobieta sfrustrowana dalszą walką, postanowiła wsiąść do komunikacji miejskiej, a tym samym zaoszczędzić trochę paliwa na dalsze próby, w dogodniejszych warunkach. Autor sprawdził, czy samochody stojące wokoło, nie zostały uszkodzone. Na szczęście nic się nie stało.  

 

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Zmiany w zarządzie SEC. Adam Palacz nowym prezesem spółki

Roszady w zarządzie Szczecińskiej Energetyki Cieplnej stały się faktem. Nowym prezesem spółki...

Biznes i inwestycjeAktualności

W Podjuchach stanęła wiata-kuriozum. „Lepszy rydz niż nic”

Fakt, że wiaty na przystankach są jak najbardziej przydatne, szczególnie w trakcie...

AktualnościBiznes i inwestycjeTurystyka

Działki ogrodowe do likwidacji? Aż się prosi o przestrzeń ogólnodostępną

Łasztownia ma ogromny potencjał w kontekście zagospodarowania. Mocno może się zmienić również...

Biznes i inwestycjeAktualnościEdukacjaRozmowy

Katarzyna Rogoźnicka wyciąga młodzież z długów i apeluje: „Uczmy młodych oszczędzać”

„Kiedy w rozmowie proponuję, by sobie odkładali po 200 złotych miesięcznie, są...