Home Kultura Męskie Granie wraca do Szczecina! Sprzedaż biletów już niedługo
Kultura

Męskie Granie wraca do Szczecina! Sprzedaż biletów już niedługo

1.7k
męskie granie

To już jest pewne – Męskie Granie po raz trzeci odbędzie się w Szczecinie. Szczecińskie koncerty w ramach jubileuszowej, 15. edycji tej największej trasy koncertowej w Polsce, odbędą się 12 i 13 lipca.

 

Fakt ten potwierdził w mediach społecznościowych prezydent Szczecina, Piotr Krzystek. Na razie nie wiadomo, jacy wykonawcy będą jej częścią i kogo będziemy mogli usłyszeć na festiwalowej scenie na terenie lotniska Aeroklubu Szczecińskiego w Dąbiu.

Za to wiadomo, kiedy ruszy oficjalna przedsprzedaż biletów – 6 lutego. Do wyboru będą bilety jednodniowe (po 249 zł) i karnety dwudniowe (po 449 złotych). 

W tym roku świętujemy okrągłą, 15., rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, managerka Marki Żywiec. – Jesteśmy dumni, że przez ten czas mieliśmy duży wpływ na wygląd polskiej sceny muzycznej. Nieoczywiste artystyczne kolaboracje i muzyczne spotkania to już znak rozpoznawczy projektu. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszowej trasy. Już nie możemy się doczekać, aż zdradzimy fanom Męskiego Grania wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy na ten rok. Póki co mogę tylko obiecać, że czekają nas niezapomniane muzyczne emocje – dodaje Nowakowska.

Dwa koncerty w każdym z siedmiu miast (poza Szczecinem będą to Żywiec, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków i Warszawa) odbędą się tradycyjnie w piątki i soboty. Tym razem oba dni będą miały swój osobny program – w piątki zagrają wybrane składy orkiestr z poprzednich lat, a w soboty – tegoroczna Orkiestra. 

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Męskiego Grania rozpocznie się 28 i 29 czerwca, po raz pierwszy od lat w Żywcu, a zakończy się 23 i 24 sierpnia w Warszawie.

Powiązane artykuły

KulturaSport

Bardziej o Górniku, czy o Śląsku? Jak z „Chopcami” rzecz się miała? 

Jedni powiedzą, że to jest opowieść o legendzie na piłkarskiej mapie Polski,...

Kultura

Hrabiny dają radę…

Zasadniczy problem z „Hrabinami” jest taki, że nie można kupić na nie...

Kultura

“Jest bosko, po raz pierwszy gram w Jazzmencie”. Pierwszy koncert Szczecin Jazz Festiwal za nami

Wczorajsza sobota bez wątpienia zapiszę się w pamięci szczecinian. Całe miasto po...

Kultura

Hrabiny wróciły. Fragmenty książki „MY HRABINY. Myślę, więc zapisałam” na łamach szczecinera

Hrabiny powracają. Podwójnie: w kolejnym spektaklu „Hrabiny przodem” oraz w wydaniu książkowym!...