Home Kultura Męskie Granie wraca do Szczecina! Sprzedaż biletów już niedługo
Kultura

Męskie Granie wraca do Szczecina! Sprzedaż biletów już niedługo

1.7k
męskie granie

To już jest pewne – Męskie Granie po raz trzeci odbędzie się w Szczecinie. Szczecińskie koncerty w ramach jubileuszowej, 15. edycji tej największej trasy koncertowej w Polsce, odbędą się 12 i 13 lipca.

 

Fakt ten potwierdził w mediach społecznościowych prezydent Szczecina, Piotr Krzystek. Na razie nie wiadomo, jacy wykonawcy będą jej częścią i kogo będziemy mogli usłyszeć na festiwalowej scenie na terenie lotniska Aeroklubu Szczecińskiego w Dąbiu.

Za to wiadomo, kiedy ruszy oficjalna przedsprzedaż biletów – 6 lutego. Do wyboru będą bilety jednodniowe (po 249 zł) i karnety dwudniowe (po 449 złotych). 

W tym roku świętujemy okrągłą, 15., rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, managerka Marki Żywiec. – Jesteśmy dumni, że przez ten czas mieliśmy duży wpływ na wygląd polskiej sceny muzycznej. Nieoczywiste artystyczne kolaboracje i muzyczne spotkania to już znak rozpoznawczy projektu. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszowej trasy. Już nie możemy się doczekać, aż zdradzimy fanom Męskiego Grania wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy na ten rok. Póki co mogę tylko obiecać, że czekają nas niezapomniane muzyczne emocje – dodaje Nowakowska.

Dwa koncerty w każdym z siedmiu miast (poza Szczecinem będą to Żywiec, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków i Warszawa) odbędą się tradycyjnie w piątki i soboty. Tym razem oba dni będą miały swój osobny program – w piątki zagrają wybrane składy orkiestr z poprzednich lat, a w soboty – tegoroczna Orkiestra. 

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Męskiego Grania rozpocznie się 28 i 29 czerwca, po raz pierwszy od lat w Żywcu, a zakończy się 23 i 24 sierpnia w Warszawie.

Powiązane artykuły

szczecińskie tramwaje
AktualnościKultura

Męskie Granie zaczyna się już dzisiaj. Jak dojechać na koncerty? 

Przed nami dwa dni wypełnione najlepszą muzyką od najlepszych reprezentantów polskiej alternatywy....

LifestyleKultura

Nie tylko „Męskie Granie” – przed nami weekend pełen atrakcji! Każdy znajdzie coś dla siebie

Może najbliższy weekend nie będzie tak ciepły jak poprzedni, ale jedno jest...

Kultura

Jutro seans dla całych rodzin. Kino na Leżakach i „Opowieści z Narnii”

Pełna przygód i tajemnic historia czwórki rodzeństwa, która po odnalezieniu starej szafy...

Kultura

Komisarz Zawieja i Szczecin powracają. Za chwilę premiera drugiego sezonu „Odwilży”

Ten serial zdobył już rzesze sympatyków nie tylko w Polsce, ale również...