Home Lifestyle Noc w klimatach techno w Słowianinie
LifestyleKultura

Noc w klimatach techno w Słowianinie

496

Noc z 21 na 22 czerwca będzie wyjątkowa dla Domu Kultury Słowianin. Zostanie on opanowany przez mocne elektroniczne brzmienia za sprawą imprezy „LA FÊTE”, organizowanej przez kolektyw „HÊAVÊN LAB”. 

Kolektyw łączy ludzi i kluby z wielu miast. Na przestrzeni ostatniego roku stworzył nowe kolaboracje oraz zorganizował wydarzenia nie tylko w Polsce, ale również w Berlinie. Jego głównym celem jest łączenie ludzi oraz dzielenie się dobrą muzyką.

– Powstał on z pasji kilku znajomych do muzyki i potrzeby tworzenia przestrzeni, w której każdy może wyrazić siebie. Dzięki współpracy z różnorodnymi artystami i klubami, udało się stworzyć unikalne wydarzenia, które przyciągają miłośników muzyki elektronicznej z całego regionu. Wydarzenia, które organizują, to nie tylko koncerty, ale także platformy do dialogu, wymiany myśli i twórczej inspiracji. Dzięki temu każdy uczestnik może poczuć się częścią większej społeczności, której fundamentem jest miłość do muzyki – podkreślają organizatorzy wydarzenia. 

„HÊAVÊN.LAB” nieustannie rozwija swoje inicjatywy, poszukując nowych miejsc i partnerów do współpracy. Ich działania to dowód na to, że muzyka ma moc jednoczenia ludzi ponad podziałami i różnicami, tworząc wspólne, niezapomniane chwile. Dlatego postanowił zorganizować imprezę, której lokalizacja nie jest przypadkowa – po ostatnim remoncie Dom Kultury Słowianin może się pochwalić znakomitym nagłośnieniem i oświetleniem, z którego jak najlepszy użytek zrobią tacy muzycy, jak MARV, TH4TS N0T ME (nowa odsłona Alicasa), DAJEN wraz z wyjątkowymi: PHILIP EKO z Poznania oraz WRK z Łodzi.

Podczas trzeciej edycji imprezy „LA FÊTE” członkowie kolektywu zagrają Hard Techno na głównej scenie w godzinach od 23:00 do 5:00 nad ranem. O oprawę wizualną zadba Katarzyna Chumowicz-Stępniak, znana jako Katastrofa Visuals. 

– Zasady się nie zmieniają: chcemy, aby podczas naszej imprezy panowała pełna tolerancja oraz wolność wyrażania siebie, bez uprzedzeń i dyskryminacji! – podkreślają organizatorzy. 

 

Powiązane artykuły

szczecińskie tramwaje
AktualnościKultura

Męskie Granie zaczyna się już dzisiaj. Jak dojechać na koncerty? 

Przed nami dwa dni wypełnione najlepszą muzyką od najlepszych reprezentantów polskiej alternatywy....

LifestyleKultura

Nie tylko „Męskie Granie” – przed nami weekend pełen atrakcji! Każdy znajdzie coś dla siebie

Może najbliższy weekend nie będzie tak ciepły jak poprzedni, ale jedno jest...

Kultura

Jutro seans dla całych rodzin. Kino na Leżakach i „Opowieści z Narnii”

Pełna przygód i tajemnic historia czwórki rodzeństwa, która po odnalezieniu starej szafy...

Kultura

Komisarz Zawieja i Szczecin powracają. Za chwilę premiera drugiego sezonu „Odwilży”

Ten serial zdobył już rzesze sympatyków nie tylko w Polsce, ale również...