Home Sport Miał być hit kolejki. Cieszyli się tylko gospodarze
Sport

Miał być hit kolejki. Cieszyli się tylko gospodarze

87

Potyczka wicelidera z trzecią drużyną tabeli miał być hitem kolejki, ale nie był. To był mecz na jedną bramkę i niestety futsaliści ze Szczecina nie potrafili nawiązać równej walki z rywalem. Wynik 11:2 chluby nie przynosi.

 

Futsal Szczecin trapiony jest przez kontuzje, część zawodników nie mogła wystąpić w pojedynku przeciwko Futsalowi Świecie, który przed 7 kolejką spotkań zajmował w tabeli pozycję wicelidera rozgrywek. Pomimo braków kadrowych liczyliśmy, że nasza drużyna nawiąże walkę z gospodarzami meczu.

 

Pojedynek źle zaczął się dla szczecinian. Pierwsza bramkę stracili już w 2 minucie po golu Mateusza Cymana. Dwie minuty później dzięki grze w wysokim pressingu w idealnej sytuacji znalazł się Jakub Hapka, który bez problemu umieścił piłkę w siatce i było już 2:0. Z czasem padały kolejne bramki, przy stanie 5:0 sytuację strzelecką miał Mateusz Gepert, wykorzystał swoją szansę i do szatni szczecinianie schodzili przegrywając 5:1.

 

Wysoka przegrana nie oddaje sytuacji na boisku – w pierwszej odsłonie potyczki nasi piłkarze mieli świetne okazje do strzelenia bramki, ale fanatycznie w bramce gospodarzy odnajdował się Daniel Semrau, popisując się kapitalnymi interwencjami.

 

Zaraz po zmianie stron Bartosz Sobinek trafił dla Futsalu Szczecin i zmniejszył straty. Wydawało się, że jeszcze nie wszystko w tym meczu stracone… ale to było wszystko, na co było stać szczecinian. Dalszą część pojedynku całkowicie zdominowali futsaliści ze Świecia i ostatecznie rozgromili naszą drużynę aż 11:2.

 

Futsal Szczecin utrzymał trzecią lokatę w tabeli, tyle samo punktów ma Team Lębork. W najbliższą sobotę, 11 listopada nasz team zmierzy się przed własną publicznością z BAF Bonito Białystok, który zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Powiązane artykuły

Sport

Po 3000 złotych kary dla każdego kibica Wilków Morskich

Stargardzcy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podczas przejazdu zorganizowanej grupy kibiców na...

Sport

Wyszli z autobusu i od razu zagrali. Przegrali okrutnie ten mecz

Była nawet obawa, że do pojedynku nie dojdzie, ale na dwadzieścia minut...

Sport

Nasz chłopak Mistrzem Świata. Nie dokonał tego nawet Gołota

16-letni Fabian Urbański ze Skorpiona Szczecin został mistrzem świata kadetów w wadze...

Sport

Kibice zatrzymani przed meczem Spójnia-Wilki

Gorąca atmosfera przed derby pomiędzy Spójnią a Wilkami Morskimi miała już swój...