Home Kultura Komisarz Zawieja i Szczecin powracają. Za chwilę premiera drugiego sezonu „Odwilży”
Kultura

Komisarz Zawieja i Szczecin powracają. Za chwilę premiera drugiego sezonu „Odwilży”

3.9k
Źródło: fot. Adam Golec/Max

Ten serial zdobył już rzesze sympatyków nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Drugi sezon „Odwilży”, serialu kryminalnego kręconego w Szczecinie, już w sierpniu będzie do obejrzenia na platformie Max. 

 

Jest to opowieść o komisarz Katarzynie Zawiei (w tej roli Katarzyna Wajda) – policjantce, która stawia czoła demonom przeszłości, jednocześnie prowadząc śledztwo w sprawie zabójstwa młodej kobiety. Odważna i bezkompromisowa w pracy, musi odnaleźć siebie w roli matki. Przepracować własne traumy i odnaleźć się w nowej rzeczywistości po śmierci męża. Na ekranie partneruje jej Bartłomiej Kotschedoff w roli komisarza Trepy. 

Już w sierpniu będziemy mogli za pośrednictwem platformy Max ponownie śledzić losy dwojga policjantów, którzy będą ponownie prowadzić mrożące krew w żyłach śledztwo. Czego ono będzie dotyczyć? Więcej szczegółów twórcy przedstawią wkrótce.

O czym jest pierwszy sezon?

Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

W serialu w roli głównej występuje Katarzyna Wajda. W pozostałych rolach pojawią się Bartek Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski, Cezary Łukaszewicz, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Małgorzata Gorol, Monika Krzywkowska, Piotr Żurawski, Ewa Skibińska i Marcelina Stepkowska.

 

Powiązane artykuły

LifestyleKultura

MARKOWY FESTIWAL – zbliża się ciekawe wydarzenie

W pełni letniego sezonu, do Świnoujścia, czyli najwspanialszego polskiego kurortu, zjedzie czołówka...

Kultura

Legenda polskiego punka wystąpi na rocznicę szczecińskich porozumień sierpniowych

Koncert pod hasłem „Świetlica Wolności”, organizowany wspólnie przez Centrum Solidarności „Stocznia” oraz...

Kultura

„Harriet” odwiedzi Majowe. Takie będzie dzisiejsze Kino na Leżakach

Już dzisiaj Kino na Leżakach przeniesie się na Osiedle Majowe. Wieczorem wszyscy...

LifestyleKultura

Mało jest takich imprez w Szczecinie. W czym tkwi fenomen Męskiego Grania?

To były tylko dwa dni, ale za to spędzone w świetnej atmosferze....