Home Aktualności Horror na szosie pod Gryficami. Chcieli wypędzić diabła z rocznej córeczki, dziecko trafiło do szpitala
AktualnościW regionie

Horror na szosie pod Gryficami. Chcieli wypędzić diabła z rocznej córeczki, dziecko trafiło do szpitala

395

Wczoraj w okolicach Mojszewa pod Gryficami doszło do wstrząsających i makabrycznych scen – para w średnim wieku próbowała egzorcyzmów na swojej rocznej córeczce, którą policjanci znaleźli wystraszoną i zziębniętą w błocie. Nieodpowiedzialni rodzice zostali zatrzymani. 

Tą nietypową sprawę opisał superportal24.pl. Jak ustalił jego reporter Karol Szumny, około godziny 15:30 rodzice próbowali zatrzymać przejeżdżające przez szosę pojazdy, aby znaleźć egzorcystę. Jeden z przejeżdżających obok nich kierowców niezwłocznie powiadomił służby. 

– Przybyli na miejsce policjanci zastali rodziców oraz dziecko w pobliskim lesie. Jak powiedział nasz informator, matka miała trzymać dziecko za jedną rękę, ojciec za drugą i oboje mieli uderzać je gałęziami. Kobieta miała stwierdzić, że odprawia egzorcyzm, aby wypędzić diabła ze swojego dziecka – pisze Karol Szumny z superportal24.pl.

Policjanci znaleźli roczną dziewczynkę zabrudzoną błotem, zziębniętą i podrapaną, krzyczała wniebogłosy z przerażenia. Trafiła na oddział dziecięcy jednego z tutejszych szpitali, a jej rodzice znaleźli się w szpitalu psychiatrycznym. 

Pytani przez nas policjanci i strażacy potwierdzają całe zajście, lecz ze względu na dobro sprawy i prowadzone czynności nie chcą udzielać szczegółowych informacji. Sprawa trafi teraz do sądu rodzinnego. 

 

Powiązane artykuły

Aktualności

Dronem podczas The Tall Ship Races nie polatasz

Drony i inne jednostki latające nie będą mogły latać podczas The Tall...

Aktualności

Zatrzasnęła kluczyki i dziecko w aucie

O tym, jak niebezpieczne jest pozostawienie dziecka w samochodzie w upalny dzień,...

AktualnościEkologia i zdrowieLifestyle

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

W dobie humanizacji zwierząt istotnie zmienia się podejście człowieka do zwierząt domowych....

AktualnościSport

Młodzież wyrusza na regaty The Tall Ships’ Races. Początek żeglarskiej przygody już w sobotę

Już w sobotę, 20 lipca Młodzieżowa Reprezentacja Szczecina na Regaty The Tall...