Home Lifestyle Come With Us Festival – dwa dni świetnej rozrywki
LifestyleKultura

Come With Us Festival – dwa dni świetnej rozrywki

104

Polana przy Teatrze Letnim była prawdziwym epicentrum energetycznej muzyki i sztuki – Come With Us Festival przyciągnęło setki szczecinian, którzy szukali ukojenia w rytmie różnorodnych dźwięków i barw.

 

Come With Us Festival był prawdziwym rajem dla fanów muzyki elektronicznej. Na scenie zaprezentowali się świetni artyści, którzy swoją twórczością oczarowali szczecinian.

– To nie tylko muzyka, ale także bogata oferta warsztatów i aktywności dodatkowych. Uczestnicy mogli wziąć udział zajęciach artystycznych, zajęciach jogi. Dla miłośników to była prawdziwa gratka, a i było też coś dla smakoszy w małej strefie gastronomicznej – komentowali uczestnicy.

To, na co warto zwrócić uwagę, to fakt, iż jednym z najbardziej unikalnych elementów Come With Us Festival było połączenie muzyki z szeroko pojętą kulturą i sztuką – na to zwracali uwagę uczestnicy imprezy mówiąc, że to wyjątkowe wydarzenie powinno odbywać się częściej.

– Organizatorzy stworzyli przestrzeń, w której każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Festiwal cieszył oko, rozbudzał energią muzyki i pobudzał wyobraźnię – usłyszeliśmy pod koniec drugiego dnia imprezy.

Festiwale, takie jak Come With Us Festival, budują miejsce, gdzie mieszkańcy mogą się spotkać, wspólnie bawić i integrować. To świetna okazja do nawiązywania więzi społecznych i wspólnotowych. Festiwale przyciągają artystów z całej Polski, dając mieszkańcom możliwość uczestniczenia w koncertach i wydarzeniach kulturalnych na najwyższym poziomie bez konieczności podróżowania.

I co ważne: pozwalają łączyć sztukę wizualną i muzyczną. Warsztaty malarskie dla najmłodszych z takimi prowadzącymi jak Agnieszka Grzywacz (absolwentka ASP) pobudzają kreatywność i zmysły… nie możemy się już doczekać kolejnej edycji!

 

Powiązane artykuły

AktualnościEkologia i zdrowieLifestyle

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

W dobie humanizacji zwierząt istotnie zmienia się podejście człowieka do zwierząt domowych....

LifestyleKultura

MARKOWY FESTIWAL – zbliża się ciekawe wydarzenie

W pełni letniego sezonu, do Świnoujścia, czyli najwspanialszego polskiego kurortu, zjedzie czołówka...

Kultura

Legenda polskiego punka wystąpi na rocznicę szczecińskich porozumień sierpniowych

Koncert pod hasłem „Świetlica Wolności”, organizowany wspólnie przez Centrum Solidarności „Stocznia” oraz...

Kultura

„Harriet” odwiedzi Majowe. Takie będzie dzisiejsze Kino na Leżakach

Już dzisiaj Kino na Leżakach przeniesie się na Osiedle Majowe. Wieczorem wszyscy...